Ter Stegen ia mbron penalltinë Marco Reusit

22:28 | 17 Shtator 2019

Borussia Dortmund ka dështuar të kalojë në epërsi kundër Barcelonës, në ndeshjen e Ligës së Kampionëve që po zhvillohet momentalisht në Gjermani.

Marco Reus pati mundësi të artë t’i kalojë gjermanët në epërsi, por dështoi nga penalltia në minutën e 57-të, raporton Gazeta Express.

Marc-Andre Ter Stegen e lexoi anën ka gjuajti Reus dhe e mbrojti goditjen e tij.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara