Stadiumi “Zahir Pajaziti” bëhet me bari natyral

14:44 | 10 Qershor 2021

KF Llapi përmes rrjetit social Facebook ka njoftuar se ka nënshkruar kontratë me një kompani turke, për të rregulluar stadiumin “Zahir Pajaziti”.

Kompani në fjalë merret me ndërtimin dhe mirëmbajtjen e fushave në Supërligën eTurqisë.

kjo kompani ka nënshkruar kontratë më KF Llapin për të rregulluar stadiumin e tyre me bar natyral, pasi deri me tani ishte me bar sintetik. /arbresh.info/

Postimi i plotë:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara