Shpëtim Murtezi gjykon ndeshjen derbi mes Gjilanit dhe Dritës

18:41 | 4 Maj 2021

Janë deleguar gjyqtarët për ndeshjet e javës së 33-të në Superligën e Kosovës, që do të zhvillohen në këtë mesjavë.

Në ndeshjen kryesore ndërmjet Gjilanit dhe Dritës, gjykimi i takimit i është besuar Shpëtim Murtezit, me asistentët Fatlum Jashari dhe Hekuran Osmani.

Ndërsa gjyqtari i katërt i këtij takimi do të jetë Valbon Hoxha.

Ndërsa në ndeshjen që do të luftohet për mbijetesë në elitë ndërmjet Feronikelit dhe Trepçës ’89, gjyqtar është caktuar Dardan Çaka, me asistentët Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj, kurse i katërti do të jetë Alban Shala.

Më poshtë delegimet e gjyqtarëve për javën e 33-të:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara