Google ADS

Rikthehet përsëri në Kosovë, Batatina e mirëpret Veliun tek Llapi

14:08 | 4 Tetor 2023

Tahir Batatina ka mirëpritur futbollistin Valmir Veliu pas rikthimit të tij nga Liga turke tek Liga kosovare.

Batatima me anë të një postimi në Facebook, ka shkruar se rikthimi i Veliut tek Llapi është në momentet më vendimtare, shkruan Arbresh.info.

I pari i Llapit poashtu ka shënuar se i ka munguar prezenca e tij në fushë dhe shkathtësitë e tij individuale.

Postimi i plotë:

Rikthimi në momentet më vendimtare për skuadrën time sepse më mungonte prezenca e tij në fushë dhe shkathtësitë e tij individuale. Atëherë kur Llapi dëshiron të arrij të shkruaj historinë e klubit, ai është prap me ne së bashku për të arritur gjëra madhore. “Legjendat” prapë e shohin të dielën në fushën e gjelbërt, këmbëshpejtin e Llapit, Valmir Veliu. /Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale