Rashica i zhgënjyer nga disfata kundër PSV-së (VIDEO)

23:16 | 18 Mars 2017

Mesfushori i Kosovës, Milot Rashica ka shprehur zhgënjimin e tij pas disfatës së pësuar në ndeshjen si mysafirë ndaj PSV-së.

Skuadra holandeze, Vitesse është mposhtur me rezultat 1 me 0 në takimin e xhiros së 27 në kuadër të Eredivisies në stadiumin “Philips Stadion”, shkruan portali arbresh.info.

“Mendoj se ishte një ndeshje e vështirë, por ne nuk luajtëm edhe keq”, tha fillimisht 20-vjeçari.

“Ne kishim disa shanse gjithashtu, por gjëja kryesore është se ata shënuan dhe ne arritëm të shënonim. Kështu që, tani ne duhet të koncentrohemi për ndeshjet e ardhshme”, përfundoi Rashica.

Klubi i yllit kosovar gjendet në pozitën e gjashtë me 36 pikë në ligën holandeze./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara