Google ADS

Neuer do të jetë portieri titullar te Gjermania në Evropian, e konfirmon Nagelsmann

09:11 | 8 Qershor 2024
K.B

Manuel Neuer do të jetë portieri titullar te Kombëtarja e Gjermanisë në Kampionatin Evropian.

Këtë e ka konfirmuar trajneri i gjermanëve, Julian Nagelsmann.

“Nuk do të diskutoj për rolin e portierit, Manuel Neuer është dhe do të jetë titullar”, u shpreh Nagelsmann.

“Nuk do të lejoj të lindë asnjë diskutim, edhe nëse të gjithë përpiqen të fillojnë një të tillë”.

Gjermania është në grup me Zvicrën, Hungarinë dhe Skocinë./kk

Shpërndaje në rrjete sociale