Muriqi starton për Mallorcan në ndeshjen e rëndësishme për mbijetesë

19:38 | 11 Maj 2022

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Sevillas dhe Mallorcas, e vlefshme për xhiron e 36-të në La Liga.

Sevilla kërkon fitore për ta “blinduar” pozitën e tyre në Champions League.

Në anën tjetër, Mallorca gjendet në vendin e 18-të me 32 pikë dhe fitorja sonte është jetike për ta.

Sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi është startues në këtë takim për Mallorcan.

Formacionet zyrtare:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara