Milani me një mungesë të rëndësishme në super-ndeshjen e sotme (FOTO)

10:11 | 10 Shtator 2017

Milanin e pret sot një udhëtim i vështirë te Lazio.

Kuqezinjtë do të kenë një mungesë të rëndësishme.

Trajneri Vincenzo Montella duhet të bëjë llogaritë pa mbrojtësin e djathtë, Andrea Contin, përcjellë “Lajmi.net”.

Ky i fundit është lënduar dhe s’do të jetë i gatshëm as për tri ndeshjet e ardhshme.

Lazio-Milan fillon prej orës 15:00 në “Olimpico”.

cats-60

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara