Messi e dëshiron rikthimin në Barcelonë

12:35 | 18 Mars 2023

Me pak më shumë se tre muaj nga përfundimi i kontratës së tij, spekulimet janë të shumta për të ardhmen e Lionel Messit në PSG.

Tani, raporte të shumta theksojnë dëshirën e argjentinasit për t’u rikthyer në Barcelonë.

Edhe pse i lumtur në Paris, Topi i Artë i shtatëfishtë është ende nostalgjik për qytetin katalanas dhe rikthehet atje sa herë ka mundësi.

Rikthimi te Barça, te një klub që e njeh përmendësh, do të ishte një mundësi e artë.

Tashmë janë zhvilluar takimet mes Jorge Messit dhe presidentit të Barcelonës, Joan Laporta.

Shkëmbime të rregullta zhvillohen edhe mes Messit dhe trajnerit, Xavi Hernandez. /GE/

Shpërndaje në rrjete sociale