Matuidi dhe Rugani mposhtin koronavirusin

14:50 | 15 Prill 2020

Juventus ka konfirmuar se dyshja Daniele Rugani dhe Blaise Matuidi shërohen nga koronavirusi.

Dyshja muajin e kaluar rezultuan pozitiv në testin për Covid-19, transmeton portali arbresh.info.

“Testet u rikthyen me rezultate negative. Lojtarët janë shëruar dhe nuk do qëndrojnë të vetë-izoluar”, deklaroi ai.

Paulo Dybala është lojtari i vetëm që “Zonja e Vjetër” ende nuk e ka konfirmuar se është shëruar./arbresh.info.

Lajmet më të lexuara