Lojtarët e Zenit aksidentalisht thyejnë trofeun gjatë festës

22:27 | 25 Korrik 2020

Zenit St Petersburg ka fituar Kupën e Rusisë për sezonin 2019/2020, falë fitores 1:0 ndaj FC Khimki.

Gjithçka shkoi mirë për skuadrën më të madhe ruse, së paku deri te festimi i suksesit.

Kapitenit Branislav Ivanovic i ka rënë nga duart trofeu, duke e dëmtuar atë.

Ish mbrojtësi i Chelsea dhe i gjithë ekipi u ndjen në siklet, derisa vazhduan festën.

Lajmet më të lexuara