Google ADS

Lista e lojtarëve të Lazios, mungojnë tre yjet e skuadrës

17:13 | 7 Nëntor 2020
Arbresh.info

Lazio do jetë pa tre yjet, si Thomas Strakosha, Ciro Immobile dhe Lucas Leiva në ndeshjen e nesërme ndaj Lazios.

Sipas Sport Mediaset, të tre lojtarët u larguan nga fusha para se të niste stërvitja, shkruan lajmi.net.

Të gjithë dje rezultuan negativ në koronavirus, mirëpo do mungojnë në ndeshjen e radhës.

Me mungesën e Immobile, ylli kosovar Vedat Muriqi, pritet të jetë titullarë.

Kujtojmë, se këta të tre gjithashtu humbën dy sfidat ndaj Club Brugge dhe Zenit në Ligën e Kampionëve.