Lionel Messi ishte në emocione të forta mbrëmë, ja fotografitë që e dëshmojnë këtë

11:24 | 14 Janar 2021

Barcelona mbrëmë pati një ndeshje të vështirë, ku përmes penalltive arritën ta mposhtin skuadrën Real Sociadadit, duke kaluar kështu në fazën tjetër të Super Kupës së Spanjës, shkruan Periskopi.

Katalunasëve iu mungoi lideri i fushës, Liones Messi, i cili nuk u paraqit shkaku i një problemi muskulor.

Megjithatë, ai nuk ishte në fushë por ishte në stadium duke iu dhënë përkrahje maksimale shokëve të ekipit.

Pas përfundimit të kohës së rregullt, argjentinasi zbriti në fushën e blertë dhe ndaloi shokët duke i inkurajuar dhe duke iu dhënë udhëzime taktike.


 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara