Google ADS

Lajm katastrofal për Conor McGregor

17:18 | 25 Nëntor 2018
Arbresh.info

Lajmet e këqija për Conor McGregorin nuk po ndalen.

Pas humbjes nga Khabib Nurmagedov dhe dënimit nga UFC, Conor McGregor ka marr një lajm aspak të mirë.

Boksieri i arteve marciale është kapur nga policia e County Kildares në Irlandë duke vozitur mbi shpejtësinë e lejuar, përcjell “lajmi.net”.

McGregor ishte duke vozitur 95 km/h, ndërsa shpejtësia e lejuar ishte 60 km/h.

Sipas medieve irlandeze, boksieri pritet të dënohet me 500 euro dhe do t’i hiqen pesë pikë nga patentë shoferi.

Shpërndaje në rrjete sociale