Google ADS

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Angli – Wells (Video)

15:53 | 16 Qershor 2016
Arbresh Info

Ka përfunduar pjesa e parë me rezultat 0 me 1 për Wellsin me super golin e shënuar nga gjuajtja e lirë nga Gareth Bale.

Ishte Anglia ajo e cila kishte dy raste të mira shënimi të cilat nuk arriti ti konkretizojë në gola, ndërsa Wellsi të vetmin rast që e kishte e konkretizoi në gol, shkruan portali arbresh.info.

Më poshtë ju sjellim golin e Gareth Bale dhe disa nga rastet më të mira të takimit:

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale