Google ADS

Formacionet e mundshme: Rusia – Uellsi

14:11 | 20 Qershor 2016
Arbresh Info

Rusia dhe Uellsi do të takohen sot në Stadium de Toulouse për të zhvilluar sfidën e tretë në Kampionatin Evropian 2016. Ndeshja luhet në kuadër të Gurpit B duke filluar nga ora 21:00, shkruan portali arbresh.info.

Formacioni i mundshëm i Uellsit:  Hennessey; Gunter, Chester, A Williams, Davies, Taylor; Allen, Ledley; J Williams, Ramsey; Bale.

Formacioni i mundshëm i Rusisë: Akinfeev; Smolnikov, V Berezutski, Ignashevich, Schennikov; Glushakov, Golovin, Mamaev; Kokorin, Dzyuba, Smolov

Shpërndaje në rrjete sociale