Juventus – Lazio, sërish gol, tifozët e Juventusit do të “çmenden” (VIDEO)

22:00 | 13 Gusht 2017

Juventusi dhe Lazio zhvillojnë finalen e Superkupës së Italisë.

Lazio ka kaluar në epërsi 1:0 pas penalltisë së shndërruar në gol nga Ciro Imobile.

Pjesa e parë e ndeshjes mbyllet 1:0 në të mirë në Lazios.

Lazio e ka arritur edhe golin e dytë për ta dyfishuar epërsinë në 2:0. Sërish realizoi Ciro Imobile, kësaj radhe me një goditje të bukur me kokë.

Ndeshja luhet në ‘Olimpico’ të Romës, me fillim nga ora 20:45. /Arbresh.info

http://www.dailymotion.com/video/x5wv7hy

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara