Interi zbulon fanellat e treta të sezonit

15:26 | 20 Tetor 2022

Interi ka zbuluar fanellën e tyre të tretë, e cila mbizotërohet nga ngjyra e verdhë.

Nerazzurrët kanë publikuar fanellën e tretë në rrjetet sociale. Kjo fanellë është e gjitha e verdhë me logo të zeza.

“Krijuar për komunitetin tonë, për Milanon. E verdha, një ngjyrë që është pjesë e historisë sonë”.

“Kompleti ynë i ri i tretë është tani i disponueshëm. Dhe shkëlqen!”, thuhet në njoftimin e Interit./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale