Interi pa tre yje kundër Bolognas

16:24 | 18 Shkurt 2017

Marcelo Brozovic, Mauro Icardi dhe Geoffrey Kondogbia do të mungojnë në udhëtimin e Interit te Bologna të dielën.

Icardi vazhdon qëndrimin jashtë fushe si pasojë e suspendimit me dy ndeshje, ngjashëm si Kondobia i cili është suspenduar pasi ka mbledhur një numër të madh kartonësh të verdhë, transmeton portali arbresh.info.

Brozovic shpresonte të shërohej nga lëndimi i pësuar, por ai nuk është madje as pjesë e skuadrës që do të udhëtojnë drejt Bolognas.

Stefano Pioli ka vetëm tre mesfushor në dispozicion, Roberto Gagliardinin, Joeo Marion dhe Ever Banegan./arbresh.info

Skuadra e plotë e Interit kundër Bolognas: Handanovic, Carrizo, Berni; Andreolli, Ansaldi, Medel, Sainsbury, Santon, Murillo, D’Ambrosio, Nagatomo; Gagliardini, Joao Mario, Banega; Palacio, Biabiany, Eder, Perisic, Candreva, Gabriel Barbosa, Pinamonti

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme