Google ADS

Granada kalon në epërsi ndaj Barcelonës, mbyllet pjesa e parë

21:50 | 20 Shtator 2021

Barcelona dhe Granada po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së pestë në elitën e futbollit spanjoll.

Ishte Domingos Duarte që pas vetëm dy minutave lojë zhbllokoi rezultatin, shkruan arbresh.info

Pjesa e parë e ndeshjes u mbyllë nga Granada që ka kaluar në epërsi ndaj Barcelonës 1 me 0. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale