Francë – Spanjë, ku mbeti topi pas goditjes së penalltisë? (VIDEO)

22:30 | 28 Mars 2017

Në miqësorët e sotme, që i kanë zhvilluar dhe po i zhvillojnë shumë shtete, pjesa e parë e derbit të sotëm, Francë – Spanjë, ka përfunduar pa gola.

Spanja ka kaluar në epërsi 1:0 në minutën e 68-të me golin e shënuar nga Silva nga penalltia. /Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale