Formacionet zyrtare : Prishtina – Connah’s

19:00 | 29 Korrik 2021

Connah’s Quay Nomads dhe Prishtina kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për Ligën e Konferencës.

Prishtina është mysafire e kampionit të Uellsit në ndeshjen kthyese të raundit të dytë në Ligën e Konferencës.

Takimi i parë në kryeqytetin e Kosovës u fitua nga ‘Plisat’ me rezultat të thellë 4-1 dhe synojnë ta konfirmojnë kualifikimin tutje në këtë ndeshje, ndërsa vendasit do të tentojnë befasinë.

Sikurse trajneri Zekirija Ramadani, ashtu edhe Andy Morrison kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme.

Ky takim zhvillohet në stadiumin Park Avenue të Aberystwyth me fillim nga ora 20:00.

Formacionet zyrtare:

Connah’s

KF Prishtina

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara