Formacionet zyrtare: FC Prishtina – FC Besa

14:12 | 17 Tetor 2020

Stadiumi ‘Fadil Vokrri’ do të mirëpresë derbin e vjetër në Superligës e Kosovës, mes FC Prishtina dhe FC Besës.

Të dy skuadrat që kanë dhënë shumë në futbollin e Kosovës që nga pas lufta, do të masin forcat në ‘Fadil Vokrri’, në kuadër të xhiros së gjashtë të Superligës së Kosovës, shkruan lajmi.net.

Formacionet zyrtare:

FC Prishtina:

FC Besa:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara