Formacionet zyrtare: Chelsea – Middlesbrough

20:21 | 8 Maj 2017

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Chelsea – Middlesbrough

Dy skuadrat angleze Chelsea dhe Middlesbrough kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Premierligës.

Chelsea: Courtois; Azpilicueta, Luiz, Cahill; Moses, Fabregas, Matic, Alonso; Pedro, Hazard, Costa

Middlesbrough: Guzan; Fabio, Chambers, Gibson, Friend; De Roon, Clayton, Forshaw, Traore, Downing, Negredo/Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara