Formacionet zyrtare: Aston Villa – Liverpool

20:18 | 10 Maj 2022

Aston Villa dhe Liverpooli sonte do të zhvillojnë ndeshjen e mbetur nga java e 33-të në Premierligë.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:00 në stadiumin “Villa Park”.

Formacionet zyrtare:

Aston Villa:

Liverpool:

Aston Villa deri më tani ka zhvilluar 34 ndeshje në Premierligë, teksa renditet në pozitën e 11-të në tabelë me 43 pikë.

Liverpooli, që ka zhvilluar 35 ndeshje deri më tani, renditet i dyti me 83 pikë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara