Formacionet zyrtare: AEK – Bayern Munich

18:02 | 23 Tetor 2018
Aeku i Athinës do të zhvillojë një ndeshje të rëndësishme në Ligën e Kampionëve, ku pret kampionët e Bundesligës, skuadrën e Bayern Munich.

Xhiroja e tretë e fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve sjellë një përballje interesante mes Aek-ut dhe Bayern Munich.

Ndeshja mes Aek dhe Bayernit fillon nga ora 18:55.

Formacionet zyrtare:

Aek: pas pak…

Bayern Munich:

 

Shpërndaje në rrjete sociale