Florian Marku uron Vitin e Ri me foton e ëmbël, ka një premtim për shqiptarët

00:18 | 1 Janar 2022

Boksieri Florian Marku ka zgjedhur një foto të ëmbël të familjes së tij për të uruar Vitin e Ri, 2022.

Në këtë foto Marku shihet me bashkëshorten e tij dhe foshnjën e tyre. Marku ka bërë edhe një premtim për 2022 duke thënë se do jetë tepër i rëndësishëm për karrierën si boksier.

Postimi i Markut:

2021 ka qen bekim per mua Zoti me solli nje mrekulli ne familie,djalin tim.Kush ka femije Zoti ja rujt kush nuk ka dhe deshiron Zoti I dhuroft . 2022 qoft nje vit sa me i mbar per ju shendet e lumturi ju uroj , ju premtoj qe ky vit do jet me i rendesishmi per karrieren time.✨ ✨

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara