Florian Marku pas fitores: Boksi është dashuria ime!

00:27 | 21 Nëntor 2021

Boksieri shqiptar, Florian Marku, ka arritur të ruajë me sukses titullin e kampinot të botës.

Në një intervistë pas fitores ai ka falenderuar tifozët e tij dhe është shprehur se boksi është dashuria e tij, transmeton portal arbresh.info

Albanian King’ kështu merr fitoren e 10-të, derisa ka edhe një barazim.

Komenti i tij pas fitores:

“Faleminderit të gjithë tifozëve që më mbështëtet, jam shumë i lumtur që jam këtu, boksi është dashuria ime. Unë e sfidoj çdo boksier, më sillni këdo që dëshironi, unë jam këtu”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara