Google ADS

E pabesueshme çfarë humb Sterling (Video)

15:17 | 16 Qershor 2016
Arbresh Info

Raheem Sterling ka dështuar të shënoj një gol të sigurt.

Anglia dhe Wellsi po barazojnë pa gola 0:0, por rezultati do të duhej të ishte ndryshe.

Kjo pasi, Raheem Sterling ka dështuar të shënojë në portën e Wellsit, edhe pse kishte rast ideal para portës kundërshtare./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale