Donnarumma pyetet për të ardhmen, përgjigjja e tij është diplomatike

08:47 | 16 Prill 2018

Portieri i talentuar i Milanit, Gigi Donnarumma, është në qendër të vëmendjes sa i përket të ardhmes së tij, transmeton arbresh.info. 

Donnarumma po shkëlqen me Milanin në Serie A derisa flitet se shumë skuadra janë të interesuar për shërbimet e tij.

Portieri i Kombëtares së Italisë është përgjigjur në mënyrë diplomatike kur është pyetur për të ardhmen. “Nuk di asgjë për merkaton. Agjenti im dhe kompania do të kujdeset për të, unë do të punoj dhe të jap më të mirën për ekipin” ka thënë Gigi Donnarumma për Premium Sport. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara