Derbi i Londrës Tottenham – Chelsea, formacionet e mundshme

08:47 | 4 Shkurt 2021

Një super ndeshje zhvillohet sonte, mes Tottenham Hotspur dhe Chelseat.

Përballje interesante pritet të jetë edhe mes dy trajnerëve, Thomas Tuchel dhe Jose Mourinho, shkruan IndeksOnline

Ndeshja luhet sonte në stadiumin e Spurs nga ora 21:00.

Formacionet e mundshme:

Tottenham: Lloris; Sanchez, Alderweireld, Rodon; Davies, Sissoko, Ndombele, Hojbjerg; Bale, Son, Bergwijn

Chelsea: Mendy; Azpilicueta, Silva, Rudiger; James, Chilwell, Kante, Jorginho, Mount, Pulisic, Werner

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara