Caktohet çmimi i biletës për ndeshjen Llapi – Shkupi

22:03 | 12 Korrik 2021

Pas humbjes  së ndeshjes së parë të Llapit, trajneri i tyre, Tahir Batatrina synon që të fitojnë në ndeshjen e ardhshme e cila do të luhet në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Çmimi i biletës do të jetë 10 euro dhe përshkak të kapacitetit të lejuar e cila është 15%, sasia e biletave është e limituar.

Në postimin  nga KF Llapi në Facebook, cekët edhe  mos nevoja e  testeve të PCR./arbresh.info/

Postimi i plotë:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara