‘Bombardon’ futbollisti i Kombëtares shqiptare

18:48 | 30 Prill 2017

Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë dhe skuadrës greke PAS Janina, Andi Lila, ka shënuar gol në ndeshjen ndaj AEK-ut të Athinës, përcjellë Arbresh.info.

Lila shënoi në minutën e 40-të për shifrat 1:0. Pjesa e parë e kësaj sfide është mbyllur me golin e Lilës. /Arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale