Babai e rreh trajnerin, nuk ia futi në lojë djalin 10 vjeç

14:07 | 2 Maj 2018

Një episod i rënda ka ndodhur një ditë më parë në Arezzo të Italisë.

Babai i një fëmije 10-vjeçar ka dhunuar trajnerin e futbollit pasi nuk i futi në lojë djalin e tij.

Mediat italiane shkruajnë se babai ka nisur të fyejë fillimisht trajnerin dhe më pas e ka sulmuar atë edhe fizikisht. Për të qetësuar situatën është thirrur edhe policia.

Atletico Levan Leona dënoi me anë të një deklaratë ngjarjen e rëndë.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara