Google ADS

Anglisë i mohohet një penallti e qartë?

15:39 | 16 Qershor 2016
Arbresh Info

Aktualisht po luhet minuta e 33-të e takimit ndërmjet Anglisë dhe Wellsit, dhe duket se Anglisë ju ka mohuar një penallti pasi lojtari i Wellsit ka luajtur me dorë, shkruan portali arbresh.info.

Se a ishte apo jo penallti, gjykojeni edhe ju vet duke shikuar këtë video:

 

Shpërndaje në rrjete sociale