Google ADS

Amir Rrahmani ‘elektrizon’ Italinë, të gjithë tifozët brohorasin emrin e tij

11:24 | 12 Mars 2023
A Z

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua ndeshja mes Napolit dhe Atalantës.

Ndeshja përfundoj me rezultat 2-0, ku golashënues për Napolin ishte edhe futbollisti kosovar Amir Rrahmani.

Gjatë ndeshjes tifozët e Napolit, kishin elektrizuar stadiumin duke bërtitur në kor emrin e Kapitenit të Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmanit. /IndeksOnline/

Shpërndaje në rrjete sociale