Milan – AEK, lajmi i fundit para ndeshjes

20:41 | 19 Tetor 2017

Milan në ‘San Siro’ takohet me AEK-un e Athinës.

Kjo ndeshje është  vlefshme për xhiron e tretë të Ligës së Evropës dhe fillon nga ora 21:05.

Formacionet zyrtare:

Milan: Donnarumma; Musacchio, Bonucci, Rodriguez; Calabria, Suso, Locatelli, Çalhanoğlu, Bonaventura; Cutrone, Silva

AEK: Së shpejti…

Shpërndaje në rrjete sociale