Rreziku nga restorantet dhe baret, faza 2, Rama publikon videon: Nuk janë hapur askund!

12:37 | 29 Prill 2020

Akoma nuk dihet se kur do të fillojnë punën restorantet dhe baret në vendin tonë, teksa u rihapën disa biznese këtë të hënë, fill pasi qeveria liroi disa nga masat shtrënguese për të frenuar Covid-19

Përmes një video të postuar në llogarinë e tij në Facebook, kryeministri Edi Rama jep “një shpjegim të thjeshtë për rrezikun e Fazës 2 dhe posaçërisht për psenë e rrezikut më të madh të restoranteve e të bareve, që ende nuk janë hapur askund!”

? SJELLJA INDIVIDUALE MBETET GARANTI NUMËR 1 I FAZËS 2”, shkruan Rama.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara