Policia publikon pamjet, ja çfarë ndodh gjatë natës në rrugët e Tiranës

08:10 | 18 Mars 2020

Pamjet e rrugëve të Tiranës gjatë natës janë publikuar nga Policia e Shtetit.

Policia e Shtetit ka publikuar gjatë natës një video ku shihen rrugë të Tiranës bosh, ndërkohë që qytetarët nuk mund të lëvizin në këmbë pas orës 18:00.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ policia thekson se ajo çfarë u kërkohet qytetarëve është që të rrinë në shtëpi, duke respektuar oraret e vendosura në kuadër të masave për parandalimin e përhapjes së COVID-19, transmeton Balkanweb.

“Ajo që kërkohet nga çdo qytetar është të rrijë në shtëpi, duke respektuar oraret e vendosura në kuadër të masave për parandalimin e përhapjes së COVID-19.

Na ndihmoni dhe ju, të mos ndëshkoheni me gjoba!”, shkruan policia, ndërsa ne videon e publikuar shihet se rruget jane bosh.

VID_20200317_WA0001

Ajo që kërkohet nga çdo qytetar është të rrijë në shtëpi, duke respektuar oraret e vendosura në kuadër të masave për parandalimin e përhapjes së COVID-19. Na ndihmoni dhe ju, të mos ndëshkoheni me gjoba!

Publiée par Policia e Shtetit sur Mardi 17 mars 2020

Shpërndaje në rrjete sociale