Nga takimet e Fresshit, përballë Ramës si studente

23:59 | 11 Dhjetor 2018

Nuk ndalen denoncimet e rrjetit ndaj përballjes së rreme të Edi Ramës gjoja me studentët.

Në fakt të gjithë të pranishmit në studion e Alban Dudushit, janë thjeshtë anëtarë të Fresshit socialist dhe kanë shkuar për të debatuar me Ramën.

Qesharake dhe ironike njëkohësisht.

Ja ‘studentja’ e radhës që është përballë Ramës.

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme