Maliq, nxirret nga lumi trupi i shoferit 24-vjeçar

08:49 | 29 Nëntor 2018

Polombarët në Maliq kanë arritur ta nxjerrin nga lumi trupin e shoferit Gjergji Elmazi, 24-vjeçarit që u mbyt në lumë.

Elmazi rrëshqiti me makinë në ujëra në orën 3:40 pas mesnate dhe ka humbur jetën, pasi ka mbetur i bllokuar brenda.

Dyshimet janë se ai ka qenë vetëm, nuk ka pasur persona të tjera me vete.

Makina e tij ndodhet ende në lumë dhe tani ka nisur puna për nxjerrjen e saj.

Policia u njoftua nga banorët për aksidentin./syri net

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara