Lezhë, aksident fatal, makina përplas për vdekje këmbësoren

08:29 | 26 Gusht 2020

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lezhë.

Sot, rreth orës 07:30, në fshatin Reps, Mirditë, mjeti me drejtues shtetasin B.R., banues në Kosovë ka aksidentuar shtetasen këmbësore D.R.,e cila ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara