I pesti grevist i urisë në Zharrëz dërgohet me shpejtësi në spital

14:51 | 11 Shkurt 2017

Një tjetër grevist i urisë së Zharzës është nisur drejt Urgjencës së spitalit për të marrë ndihmën mjeksore.

Sipas burimeve të infoirmaciont nga grupi organizator i grevës mësohet se ai është Marsel Sinjari. Po këto burime bëjnë me dije se të tjerë grevistë urie kanë marrë ndihmë mjekësore dhe janë rikthyer përsëri në grevë. Qani Rredhi, Elton Grëmbi, Aleks Hoxha dhe Plarent Mamo janë grevistët që kanë marrë ndihmën mjekësore dhe janë rikthyer në grevë./alb360

Shpërndaje në rrjete sociale