Humb jetën një person, bie nga kati i katërt i ndërtesës

14:29 | 3 Maj 2018

Një person ra nga kati i katërt i një pallati dhe gjeti vdekjen e menjëhershme.

Albin Luku 57 vjeç është ndare nga jeta.

Ngjarja ka ndodhur ne afërsi te vendit te quajtur Sahati ne Shkodër.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara