Google ADS

E rëndë në Mamurras, vritet me thikë një 13-vjeçar

22:03 | 5 Shtator 2018

Një sherr mes të rinjve në Mamurras ka përfunduar në ngjarje tragjike.

Një 13-vjeçar është goditur me thikë dhe për rrjedhojë ka ndërruar jetë.

Ai ishte dërguar në spital me plagë në trup.

Pavarësisht se mjekët janë munduar që ta mbajnë atë në jetë, adoleshenti humbi jetën pikërisht në ambientet spitalore.

Shpërndaje në rrjete sociale