Duma: Produkti shqiptar do të jetë konkurues në tregun europian

00:38 | 11 Prill 2021

Kandidatja për deputete e PD në Kavajë, Grida Duma, ka vijuar takimet me fermerët dhe blegtorët e zonës, ku ka theksuar se ‘bujqësia është sektor prioritar’.

‘Plani jonë do t’i japë përgjigje të menjëhershme të nevojave të prodhuesve. Produkti bujqësor shqiptar do të jetë konkurues në tregun europian’, shkruan Duma në Facebook.

Postimi i plotë i Grida Dumës:

Bujqësia është sektor prioritar!

Plani jonë do t’i japë përgjigje të menjëhershme të nevojave të prodhuesve.

Produkti bujqësor shqiptar do të jetë konkurues në tregun europian.

Shqipëria fiton më 25 Prill!

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara