Bie nga lartësia e banesës së tij 61-vjeçari, dërgohet me urgjencë në spital

20:06 | 15 Tetor 2020

Një 61-vjeçar ka rënë nga lartësia e banesës së tij, i cili fatmirësisht ka arritur të mbijetojë.

Policia ka bërë të ditur se shtetasi me iniciale I.D, ka përfunduar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi

Më datë 15.10.2020, rreth orës 17:30, në rrugën “Halit Haxhia” në Paskuqan, dyshohet se ka rënë nga lartësia e banesës së tij shtetasi I.D., 61 vjeç, i cili është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. ​

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara