Berisha poston video për Kosovën

23:35 | 22 Korrik 2017

Një video e rrallë është publikuar nga ish kreu i qeverisë, Sali berisha.

Një fjalim i shkrimtarit të madh shqiptar, Lasgush Poradeci teksa flet për kujtimet e tij në Kosovë dhe në një moment përlotet.

Në fakt gjithë vëmendja sot është përqendruar te procesi i zotimit që ndodhi për kreun e ritë PD-së, ndërsa Berisha gjen momentin e për të ‘shtensionuar’ paksa vëmendjen për zhvillimet brenda së djathtës.

Gjeniu i lirikes tone, Lasgush Poradeci perlotet per Kosoven! sb

Posted by Sali Berisha on Samstag, 22. Juli 2017

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara