Google ADS

Benet Beci takon sportistët, premton mundësi më të mira në të ardhmen për talentët e rinj

17:17 | 11 Maj 2023

Benet Beci, kandidati i Partisë Socialiste për Shkodrën, gjatë ditës së sotme ka vizituar qytetarët e këtij qyteti

Ai është takuar me sportistë dhe trajnerë të brezave të ndryshëm të Shkodrës, dhe u ka premtuar mundësi më të mira në të ardhmen për talentët e rinj.

“Me sportistë e trajnerë, të profileve dhe brezave të ndryshëm. Për Shkodrën që i ka mësuar gjithë Shqipërisë se sa i rëndësishëm është sporti, e që tashmë duhet t’u krijojë mundësitë më të mira talenteve të reja dhe përcjelljes së përvojës nga më të suksesshmit”, tha Beci.

Në fund ai falënderoi të gjithë për mbështetjen./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme