Rama: Lagjia e ndërtuar në Fushë-Krujë pas tërmetit, afër fundit

09:00 | 13 Tetor 2021

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka njoftuar përmes një postimi në rrjetet sociale se lagja e Rilindjes në Fushë-Krujë po i afrohet fundit.

Kreu i qeverisë ka shpërndarë një video nga puna ndërtimore në lagjen që po rindërtohet pas tërmetit të 26 Nëntorit.

“Mirëmëngjes dhe me punën e palodhur ndërtimore për lagjen e Rilindjes në Fushë-Krujë që po i afrohet fundit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara